Producenci

Szukasz profesjonalnej drukarki do biura, urzędu, szkoły?

A może potrzebujesz sprawnego i niedrogieogo urządzenia do uzytku domowego?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór drukarek, odpowiednich zarówno do biura, jak i do urzędu, szkoły, agencji reklamowych, przedsiębiorstw produkcyjnych czy do użytku domowego.

Oferujemy drukarki laserowe, pigmentowe, termiczne najlepszych producentów takich jak: Nashuatec / Ricoh. Epson i Sharp. Znajdziesz u nas drukarki nabiurkowe, wolnostojące, drukarki kodów kreskowych, drukarki kolorowe oraz czarno-białe, do użytku biurowego, ale też do użytku domowego. 

W zależności od technologii, możesz wybrać przyjazne środowisku, ekologiczne urządzenia marki Epson. Jeśli szukasz rozwiązania laserowego, na pewno znajdziesz odpowiedni model wśród urządzeń Nashuatec / Ricoh oraz Sharp.

Na co zwrócić uwagę?

Do biura, urzędu, szkoły:

Weź pod uwagę takie dane jak: jak duże zapotrzebowanie na wydruki ma Twoja firma/instytucja (policz, ile kartek drukujecie w ciągu tygodnia)? Oceń, czy są to wydruki kolorowe, czy mono? Jak duży jest zespół, który będzie korzystał z drukarki i czy ważne są dla Was kwestii komunikacji z drukarką np. za pośrednictwem USB, sieci internetowej lub bezprzewodowej sieci WIFI? Na tej podstawie ocenisz, jakie parametry drukarki są dla Ciebie najważniejsze: szybkość, wydajność tonera / pigmentu, zużycie prądu, dodatkowe funkcje. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl