O firmie

 Właścicielem sklepu jest Euroimpex S.A.

Jesteśmy firmą  od 1989 r. obecną na rynku dystrybucji urządzeń drukujących marek takich jak m.in. HP, Fujitsu, Toshiba, Nashuatec, Ricoh. Jesteśmy Partnerem Edukacyjnym Microsoft oraz współpracujemy z EPSON, Acer (Golden Partner) oraz SHARP.

 

      

Przez 30 lat udało nam się opracować procedury gwarantujące naszym klientom bezpieczną i szybką dostawę produktów oraz opiekę techniczną dzięki ponad 120 punktom serwisowym na terenie całego kraju.

 

Dzięki doświadczeniu i odpowiedniej infrastrukturze, zapewniamy Ci najwyższą jakość obsługi w naszym sklepie internetowym :)

Od początku lat 90.rozwijamy także dział IT, tworząc produkty informatyczne dla klientów biznesowych i administracji, związane m.in. z
bezpieczeństwem i ekonomią wydruku. Jesteśmy producentem produktów obniżających koszty wydruków w przedsiębiorstwie i zapewniających bezpieczeństwo zarządzania danymi osobowymi i informacjami. Stworzyliśmy również oprogramowania chmurowego Documaster Campus, z którego korzysta już ponad 160 tys. uczniów, studentów, nauczycieli i wykładowców z całego kraju. Dzięki kompetencjom IT, oferujemy oprogramowane (zawierające nasz software) urządzenia jako element kompleksowych rozwiązań dla biznesu i edukacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach informatycznych, zapraszamy Cię na stronę: https://documaster.pl/ 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl